Hakkımızda

1956 yılında dedemiz tarafından başlayan tedarik sevdamız, onun bilgi ve birikimlerini katlayarak babamızın verdiği güvenle ilk günkü aşkla devam etmektedir. Bu sevdamızı, müşterilerimize sunmak ve bunu hayatımızın bir parçası haline getirmiş olmak ise en büyük güvencemiz. Biz, müşterilerimizle bu sevdamızı paylaşıp, onlara güvenilir, taze ve doğal ürünler sunmaktan büyük bir mutluluk duyuyoruz. Kimsenin veremeyeceği hizmetle, müşterilerimize verdiğimiz değeri ve onlara olan saygımızı kanıtlıyoruz.
Yılmaz Kardeşler olarak güvenilir, taze ve doğal ürünlerimizi sınırsız hizmetimizle siz değerli sevda ortaklarımıza ulaştırıyoruz.

MİSYON
Müşteri ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde anlayarak, onlara en doğru ürünü en uygun yoldan , alternatif dağıtım kanalları aracılığıyla en hızlı ve en etkin bir şekilde tedarik etmek.

VİZYON
Türkiye’de ve Dünya’nın her yerinde güvenilir ve aynı kalitede hizmet sunan, herkesin tedarikçisi olan, müşteriyi en değerli aktif olarak kabul eden, geçmişine yakışır şekilde sürekli olarak fark ve değer yaratan, rakiplerinin örnek aldığı saygın bir tedarik firması olmaktır.